Наша команда

Центральний офіс
Олег Димарецький Олег Димарецький Директор організації

Магістр соціальної роботи, юрист. Працюю у сфері протидії ВІЛ/СНІДу понад17 років! Моя місія — це допомога людям, які потрапили у складні життєві ситуації. Вважаю, що у нас попереду багато роботи, але поки я не буду задоволений якістю послуг для наркозалежних — не зупинюся!

Ігор Козак Ігор Козак Консультант з адвокації

Я, Козак Ігор, наркозалежний. У 2006 році потрапив на реабілітацію, під  час одужання захопився психологією, став волонтером реабілітаційного центру. Вступив до університету на вечірній факультет психології, паралельно почав працювати соціальним працівником в проектах зменшення шкоди (ЗШ). З 2012 працював в проектах ЗШ у Київській області, добре знаю проблеми ЛВН, ЛЖН. Працюю в в сфері допомоги людям, які вживають наркотики понад 12 років.

У «ВОЛНІ» представлятиму спільноту ЛЖН в консультативних органах, робочих групах, які стосуються проблематики наркозалежності. Моя мета — розвивати спільноти, шукати активістів, допомагати їм створювати ініціативні групи, допомагати людям захищати свої права свободи!

Павло Куцев Павло Куцев Фахівець з комунікації зі спільнотою

Більшу частину життя живу з наркотичною залежністю, з 2008-го на ЗПТ метадоном. Мені було вже за 40, коли прийшло розуміння того, що з аналогічною проблемою живуть сотні тисяч моїх співвітчизників і наркополітику потрібно терміново міняти. У корені. Але це можливо тільки при безпосередній участі таких, як ми — ЛЖН. У громадський рух прийшов, як співзасновник самоорганізації і починав роботу в 2002 у якості волонтера аутріч на ПОШі. Перейнявшись філософією Зниження шкоди, зрозумів, що найсильнішою зброєю залишається Слово. Завдяки досвіду у видавничій діяльності, ініціював ряд просвітницьких проектів «Мотильок», які успішно реалізуються і зараз. Завжди вірив, що гідно прожити життя можна навіть будучи залежним (у тому числі від лікарських препаратів). Але однієї віри мало — потрібні реальні зусилля. Дуже складно протистояти стигмі, неуцтву і свавіллю поодинці. Але об’єднавшись, ми впораємося. Обов’язково! Саме для цього нами і була піднята “ВОЛНА”.

Олена Левшун Олена Левшун Спеціаліст МіО

Я відповідаю за моніторинг і оцінку — так би мовити, «технічний персонал». Дуже ціную і поважаю своїх колег за професіоналізм і відданість своїй справі, тому роблю все, що в моїх силах, щоб допомогти «ВОЛНІ» досягти своїх цілей. Впевнена, у нас все вийде!

Вєлта Пархоменко Вєлта Пархоменко Консультантка з мобілізації

Магістреса практичної психології, замісниця голови правління WHRIN, членкиня керівного комітету НПКС, експертка при КМДА, сертифікована тренерка національного рівня. У «ВОЛНІ» — координую напрямок організаційного розвитку, щоб підвищити потенціал спільноти ЛЖН для ефективної адвокації з метою зміни наркополітики.

Я жінка, яка живе із наркозалежністю, за 14 років в сфері зменшення шкоди пройшла довгий шлях від клієнтки обміну шприців до лідерки спільноти ЛЖН. Моя місія орієнтована на те, щоб кожна людина мала рівні права у нашій країні, незалежно від образу життя та стану здоров’я.

Кіхтенко Світлана Вікторівна Кіхтенко Світлана Вікторівна Бухгалтер
Магістр фінансів. Працюю за фахом з 2007 року. 
Девіз мого життя у цих словах
 
Це неможливо! - сказала ПРИЧИНА.
Це нерозсудливість! - зауважив ДОСВІД.
Це марно! - відрізала ГОРДІСТЬ.
Спробуйте ... - прошепотіла МРІЯ.
Ірина Максимова Ірина Максимова Юрисконсульт

 

Магістерка права, економісткаМоніторка національного превентивного механізму при Уповноваженому ВР з прав людини, моніторка національної кампанії «Поліція під контролем», членкиня керівного комітету НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ КЛЮЧОВИХ СПІЛЬНОТ. Засновниця та голова правління ГО «Жіночий ресурсний центр, основною метою якої є захист прав та інтересів жінок, що мають або мали проблеми з законом, наркозалежних, ВІЛ-позитивних, жертв домашнього насилля. 

Мій шлях до юридичною професії був довгим і тернистим і пролягав через призму правозахисної діяльності. Я не тільки зі слів і з теорії знаю, що таке наркозалежність, ув’язнення, стигма, дискримінація. Мені боляче за наше суспільство, але ще більше мене болить доля людей, яких прийнято називати «вразливими» - наркозалежні та ті, що пройшли в’язницю. Більше 10 років я працюю в третьому секторі, щоб міняти суспільство, щоб люди з різним соціальним тавром позбавлялись від цього тавра. Я пишаюся, що стала частинкою ВОЛНи, бо тільки об’єднавшись можна лупати цю скелю.

Ганна Коломоєць Ганна Коломоєць Документатор

Освіта: Харківський національний університет ім. Каразіна, спеціальність  соціологія, викладач соціологічних дисциплін.
Останні 20 років працювала у Верховній Раді України помічником консультантом, функціонал  виконання доручень, пов‘язаних з діяльністю народного депутата України.
Улюблене заняття  кулінарія.

Регіональне представництво у Києві
Інна Негода Інна Негода Регіональний представник у Киїєві

З 2010 року працюю  у соціальній сфері, займаюсь проблемами засуджених. Маю вищу освіту (Психолог). Одним із своїм завданням вважаю — допомогти наркозалежним та наркозалежними засудженими повернутися до повноцінного життя, соціально адаптуватися і мати можливість вибору у питаннях лікування своєї залежності.

Регіональне представництво у Луганській області
Олексій Квітковський Олексій Квітковський Регіональний представник у Луганській області

07.03.2008 в Луганську стартувала програма ЗПТ і я став першим наркозалежним в області, який почав отримувати замісний препарат “Бупренорфіну гідрохлорид”. Програма ЗПТ змінила моє життя, можна сказати що все, що зруйнував наркотик — мені повернула програма ЗПТ, завдяки якій я через рік зміг знайти собі роботу в БФ «Крок у майбутнє», гідно виховати і дати можливість отримати хорошу освіту своєму старшому синові, у 2011 році одружився і в 2014 році став батьком другої дитини. Але, на жаль, на ЗПТ ми стикалися з різними проблемами, для вирішення яких у 2010 році вирішили об’єднатися в ініціативну групу, яку я очолив. З 11.02.2011 року наша ІГ зареєструвалася як регіональне представництво Асоціації учасників ЗПТ «ASTAU», я став регіональним представником.

Після подій 2014 року, коли в результаті окупації Луганська і частини Луганської області закрилися п’ять сайтів ЗПТ з семи, я переїхав на підконтрольну українській владі територію Луганської області в м. Лисичанськ, де почав працювати кейс-менеджером сайту ЗПТ у Лисичанську і Сєвєродонецьку. Наша колишня ІГ розпалася через те, що більшість її учасників роз’їхалися по містах України і тому я запропонував найбільш активним учасникам сайтів ЗПТ Луганській обл. об’єднатися і створити нову ІГ не тільки з пацієнтів ЗПТ, а й з споживачів вуличних наркотиків. На зборах ІГ 26.01.18 ми вирішили створити на базі нашої ІГ регіональне представництво БО “БФ «ВОЛНА», мене обрали на посаду регіонального представника.

Я маю досвід в організації та мобілізації спільноти ЛЖН, також маю успішний досвід адвокації прав наркоспоживачів, є членом координаційної ради з протидії наркоманії, токсикоманії та алкоголізму при ЛОДА.

На даний момент працюю регіональним представником “ВОЛНИ” і кейс-менеджером на сайтах ЗПТ в Луганській області, маю безпосередній контакт зі спільнотою ЛЖН. Моя місія — об’єднати людей, які живуть з наркозалежністю для досягнення наших цілей. Я  готовий далі представляти інтереси співтовариства ЛЖН в нашому регіоні і працювати з повною віддачою для реалізації поставлених завдань та обраних цілей.

Регіональне представництво в Івано-Франківській області
Володимир Поляков Володимир Поляков Регіональний представник в Івано-Франківській області

Народився у Дніпропетровську в 1955 році. Служив у армії, місто Шостка, в саперних військах. Мав сім’ю, дітей. Зараз є онуки. Навчався в Львівському лісотехнічному інституті, на заочному факультеті, за спеціальністю «Машини і механізми». Не з чужих слів знаю, що таке залежність від наркотиків. Намагався реабілітуватися, проте від себе не втекти. Але хотілося прожити життя недаремно. Знайшов себе у громадській діяльності. Постійна практична допомога людям із закритих спільнот, ось моя мотивація.

Соціальною роботою я почав займатися у 2009 році. У 2008 році потрапив на програму ЗПТ, познайомився з майбутнім директором БФ РЦ «Захід Шанс» Олександром Гринь, працював фасилітатором ініціативної групи. Зараз я — соціальний працівник, працюю в трьох напрямках. З 2011 р — регіональний представник ASTAU в Івано Франківській області.

Коли виникла ідея створення БО «БФ «ВОЛНА» я підтримував її на всіх етапах, так як побачив в такій структурі великі можливості для поліпшення якості життя ЛЖН. Особливу увагу намагаюся приділяти програмі ЗПТ.

На будь-якій посаді або без посади, в силу своїх можливостей, я буду працювати для досягнення поставлених цілей.

Регіональне представництво у Харківській області
Олександр Авдєєв Олександр Авдєєв Регіональний представник у Харківській області

Починав свою діяльність у соціальній сфері з роботи волонтера ВГО «Асоціація учасників ЗПТ України» у 2011 році, був лідером ініціативної групи сайту ЗПТ при харківському обласному наркологічному диспансері. З 2014 року — Президент БФ «Авалон», з того ж часу і по кінець 2017 року — соціальний працівник сайту ЗПТ при ХОНДА.

Моя основна мета — це допомога ЛВН та людям, що потрапили у важку життєву ситуацію, розширення програми ЗПТ у Харківському регіоні.

Регіональне представництво у Сумській області
Яна Дейнека Яна Дейнека Регіональний представник у Сумській області

Мене звати Дейнека Яна, місто Суми. Мені 36 років. Закінчила в 2000 році Сумське медичне училище.

Працювала в лікарні з 2001 по 2013 в таких місцях:  інфекційному відділенні, відділенні детоксикації, кабінеті функціональної діагностики, кабінеті УЗД.

З 2013- дільнична терапевтична медсестра.

З 2018- клуб Шанс, соціальний працівник (  напрямки-профілактика та соціальний супровід клієнтів ЗПТ).

З 2019 — соцпрацівник клуб Шанс (напрямки- профілактика, догляд та підтримка ЛЖВ)

Працюю над створенням ініціативної групи. Вмію налагоджувати контакти з людьми. І декілька місяців назад відкрила в собі новий талант- доводити ВІЛ+ людей до АРТ.

Моя сім’я- чоловік Дейнека Владислав і 13-ти річний син Адам, хобі- східні танці. Люблю колекціонувати вишукані рідкісні парфуми. Сподіваюсь, зможу бути корисною для людей, які цього потребують.

Рада знайомству!

Регіональне представництво у Одеській області
Юлія Коган Юлія Коган Регіональний представник у Одеській області

Народилася і живу в Одесі, закінчила з відзнакою школу, потім Одеський державний університет, але диплом отримати не встигла — в моєму житті з’явилися наркотики.

На даний момент я учасник програми ЗПТ. Пройшовши цей важкий шлях, як ніхто інший я знаю всі потреби людей, що живуть з наркозалежністю.

Свою роботу волонтером починала у 2012 році в ОБФ «Дорога до Дому», у 2013 мене підвищили до соціального працівника, працюю тут і зараз. З 2017 року я стала частиною ЕСЛУН і стояла біля витоків зародження «ВОЛНИ».

Впевнена, що знайшла себе в цьому житті і буду захищати інтереси людей, що живуть з наркозалежністю скільки вистачить моїх сил.

Регіональне представництво у Полтавській області
Яніна Стемковська Яніна Стемковська Регіональний представник в Полтавській області

Освіта вища (товарознавець) і незакінчена вища (3 курси інституту). Маю досвід вживання ін’єкційних наркотиків з 1993 по 2007 рік. З січня 2007 і по даний час є учасницею програми ЗПТ. Активістка і учасниця ініціативної групи сайту ЗПТ з 2011 року. Волонтер БО «Меридіан» з 2017. У соціальній сфері працюю за покликом серця. Головним своїм завданням вважаю — допомогти наркозалежним повернутися до повноцінного життя, соціально адаптуватися  і мати можливість вибору у питаннях лікування своєї залежності. Заради досягнення цих цілей і результатів готова на все.

Регіональне представництво у Волинській області
Вадим Мовчанюк Вадим Мовчанюк Регіональний представник у Волинській області

Я живу в місті Луцьк, навчався у Львові, у Лісотехнічному інституті, але не вийшло закінчити навчання. Пробував себе в різних сферах: художник-дизайнер, бухгалтер-касир, підприємець, соціальний працівник. Шлях активіста почав десять років тому, став регіональним представником АСТАУ , і почав працювати в БФ «ШАНС» в місті Луцьк в програмах зменшення шкоди. Зараз я працюю соціальним працівником в БФ «ШАНС» і поєдную громадську діяльність з підприємництвом. З 2019 року я працюю регіональним представником «ВОЛНА» в своєму регіоні. Моя тривала участь в цій сфері діяльності, дозволила мені сформувати команду однодумців, серед якої є і медичні працівники. Толерантність і комунікабельність разом з десятирічним стажем активної громадської діяльності в сфері профілактики ВІЛ дозволили мені досягти достатнього рівня довіри серед представників ЛЖН. Я дуже радий, що став частиною команди «ВОЛНА» і можу внести свій внесок у загальну справу.

Регіональне представництво у Миколаївській області
Сніцаренко Володимир Сніцаренко Володимир Регіональний представник у Миколаївській області

З 2007 року почав займатися волонтерською діяльністю у організації «Пенітенціарна ініціатива». У 2008 став лідером волонтерського руху цієї організації. З 2014 року — представник організації «Подолання» (рух в підтримку колишніх в’язнів) Вознесенську.

У 2016 організував ініціативну групу «Фенікс», яка захищає права ЛЖН, група існує дотепер. За цей час я багато чому навчився у цій сфері діяльності, маю сертифікати та грамоти. З лютого 2019 року є регіональним представником у “ВОЛНИ” у області.

Моя робота — захист наркозалежних людей, супровід та консультування, адвокаційні кейси, проведення заходів, також я вхожу до складу Координаційної ради міста та області.

Я впевнений, що моя робота є необхідною для людей з наркозалежністю.

Регіональне представництво у Чернівецькій області
Лобода Кирило Лобода Кирило Регіональний представник у Чернівецькій області

Один з перших учасників ЗПТ у Чернівцях, до цього пройшов усі можливі курси реабілітації. З 2005 року є членом БО «100% Життя», за цей час в якості волонтера займався різної діяльністю в організації, у тому числі супроводженням ЛВІН в інститут Громашевського для отримання лікування, проводив консультації з прихильності до прийому АРТ- терапії, ітд.

У 2018 після року невдалих спроб отримувати препарат на руки, звернувся за порадою до представника “ВОЛНИ” та на Національну гаряча лінія з питань наркозалежності та зпт і моя «проблема» була вирішена за три дні. Незабаром створив ініціативну групу, брав участь в акціях “ВОЛНИ”.

З лютого 2019 року є представником з регіонального розвитку в Чернівецькій області. Свою місію в даний момент бачу в мобілізації спільноти, подолання стигми та дискримінації, захисту прав ЛЖН, на регіональному рівні роблю все можливе задля поліпшення якості життя, доступу до медичних послуг, соціалізації ЛЖН.

Регіональне представництво у Дніпропетровській області
Руслан Воєводов Руслан Воєводов Регіональний представник у Дніпропетровській області

Активіст ЛЖН, волонтер програм «Зменшення шкоди» з 2009 року. Приймаю ЗПТ з 2009 року. Кейс менеджер ЗПТ ГО “Дорога життя Дніпро»,  ГО “СІНЕРГІЯ ДУШ » з 2015 року по даний час.

Влітку 2018 вступив до лав «ВОЛНИ» та зібрав  ініціативну групу. Наша ІГ підтримала та провела декілька флешмобів та акцій. З лютого 2019 року регіональний представник  БО БФ ВОЛНА у Дніпропетровському регіоні. «Нічого для нас без нас»- під цім гаслом продовжуємо захищати і відстоювати права ЛЖН. Пропоную всім небайдужим ЛЖ ЛВІН приєднуватись до Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю, щоб міняти відношення  нашого суспільства, боротися з проявами дискримінації, та порушеннями прав уразливих груп населення разом. Життя продовжується, головне не опускати рук!

Регіональне представництво у Черкаській області
Володимир Островний Володимир Островний Регіональний представник у Черкаській області

Народився і мешкаю в Черкасах. Почавши вживати, в 1998 році, зіштовхнувся з порушенням моїх прав, переслідуванням, стигми, дискримінацію, зневагою та упередженістю з боку правоохоронців, лікарів і чиновників. В повному обсязі відчувши на собі дію репресивного законодавства, вирішив змінити своє життя і допомагати іншим наркозалежним. В 2014-2016 роках був консультантом з залежності в реабілітаційному центрі. З 2018 року почав волонтерити, відвідувати тренінги — з охорони здоров’я, профілактики та захисту прав. Став лідером ініціативної групи сайту ЗПТ при ЧОНД.

Для мене особисто важливо, щоб ЛЖН мали повноцінний доступ до медицини та якісних послуг, щоб поліція не порушувала права та не переслідувала за хворобу, щоб якість життя ЛЖН покращувалась.

 

  

Залишились питання?

Залиште свої контактні данні, і ми зв'яжемося з Вами якнайшвидше, щоб відповісти на ваші питання та допогти Вам

2019, "ВОЛНА", Всі права захищені